1
a
Renata Kleinszmidt                                                         - radca prawny, Partner w Kancelarii.                                           Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W roku 1998  uzyskała tytuł radcy prawnego i od tego czasu do dziś w różnych formach prowadzi  prywatną praktykę prawniczą. Natomiast wcześniej w roku 1997 ukończyła aplikację  sądową zdanym egzaminem sądowym.                                                                        Marek Woźniak                         - radca prawny, Partner w Kancelarii.                              Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W roku 1999  uzyskał tytuł radcy prawnego i od tego czas do dziś w różnych formach prowadzi  prywatną praktykę prawniczą.  Natomiast wcześniej w roku 1997 ukończył aplikację sądową zdanym  egzaminem sądowym.    Konrad Misztal                              - aplikant radcowski, absolwent Wydziału Prawa.                         

O Kancelarii

Prawnicy tworzący kancelarię to doświadczony zespół radców prawnych działający na rynku usług prawniczych od kilkunastu lat.
Strona Główna Oferta O kancelarii Kontakt Branża Transportowa © cogitus 2014
Jesteśmy członkami Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku, zarejestrowanymi w kolejności pod  numerami GD 1352 i GD 1414.   Naszym działaniom patronuje Krajowa Izba Radców Prawnych, której logo znajduje się na szyldzie Kancelarii.  W swym działaniu kierujemy się lojalnością do klienta, przepisami prawa oraz Kodeksem Etyki Radców Prawnych. Współpracujemy m.in. z firmami konsultingowymi, finansistami i ekonomistami, z rzeczoznawcami majątkowymi,  biegłymi rewidentami, pośrednikami oraz zarządcami nieruchomości oraz innymi specjalistami z szeregu dziedzin  życia, niezbędnymi przy analizie i konsultacji poszczególnych spraw. Zasięgamy wszelkich opinii pozaprawnych  niezbędnych do rozwiązania Państwa problemu.   Siedzibą kancelarii jest Gdynia bo to piękne miasto, zaś adresem siedziby zabytkowa kamienica, jednak naszą  pomoc świadczymy wszędzie tam gdzie jest to potrzebne.
O kancelarii